- nl
- fr
Le Château Vert
Gent
Le Château Vert
Vzw Château Vert biedt niet alleen dagopvang voor volwassenen, maar is ook een thuis voor zo’n 80 kinderen en volwassenen met een motorische beperking. Maar de gebouwen zijn verouderd en niet aangepast aan hun specifieke noden.
Na de succesvolle bouw van zes paviljoenen voor volwassen bewoners wil de vzw nu het hoofdgebouw renoveren, zodat ook de kinderen in een aangepaste en comfortabele leefomgeving kunnen verblijven. De plannen omvatten de uitbreiding van gemeenschappelijke ruimtes, de inrichting van individuele kamers en de renovatie van de sanitaire voorzieningen.
Peterschap
De steun van het Fonds VINCI zal specifiek worden ingezet voor de installatie van aangepaste toiletten en de inrichting van een nieuwe badkamer. De meter, Selena Josse en de peter, Gaetano Fantin, Cegelec, VEB Building Solutions, zetten hun expertise in om de aankopen te optimaliseren, geven technisch advies en zorgen ervoor dat het project meer zichtbaarheid krijgt binnen hun netwerk.
Financiering
€ 25.000
2025